Related Contents

ପିଠା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅବ୍ୟବସ୍ଥା କୁ ନେଇ ପିଇଓ ଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ୱାର୍ଡମେମ୍ବର

ବୈପାରୀଗୁଡା (ଏନ ସନ୍ତୋଷ କୁମାର): ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ସମସ୍ତ ଉନ୍ନତି ମୂଳକ ଯୋଜନାକୁ ଲୋକଲୋଚନକୁ ଆଣିବା ପାଇଁ ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଅଂଟାଭିଡି କସରତ କରୁଥିବା ବେଳେ ବୈପାରୀଗୁଡା ବ୍ଲକ ର କୋଲର ପୀଇଙ୍କ ଖାମଖିଆଲି ମନୋଭାବ ଲାଗି କୋଲର ପଂଚାୟତ ପିଠା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅବ୍ୟବସ୍ଥାରେ ଶେଷ ହୋଇଯାଇଛି |

ପିଠା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ଅନ୍ତିମ ଦିନରେ ଗତ ୨୦ତାରିଖ ଦିନ ସ୍ଥାନୀୟ ପଂଚାୟତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ମଣ୍ଡପ ଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ କରାଯାଇଥିଲା | କିନ୍ତୁ କୌଣସି ୱାର୍ଡମେମ୍ବର ଙ୍କୁ ସୂଚନା ନ ଦେଇ ପିଇଓ ନିଜ ଇଛା ମୁତାବକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି ୧୩ଟି ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର ମଧ୍ୟରୁ ଅଧିକାଂଶ ପିଇଓ ଓ ସରପଞ୍ଚଙ୍କ ଘେରିଥିଲେ | ପଂଚାୟତ ସମିତି ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ସରୋଜିନୀ କାଣ୍ଡିକି ସୂଚନା ପାଇ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଂଚି ୱାର୍ଡମେମ୍ବର ଓ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ବୁଝାଇଥିଲେ | ପରେ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା | ଆଗାମୀ ପିଠା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅତି ଭଲ ଭାବରେ କରାଯିବ ଓ ସମସ୍ତ ହିତାଧିକାରୀଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ଯୋଜନାରେ ସାମିଲ କରି ସରକାରୀ ସହାୟତ ଦିଆଯିବ ବୋଲି ଅଧ୍ୟକ୍ଷା ଉପସ୍ଥିତ ଲୋକଙ୍କୁ କହିଥିଲେ | ଏହି ବିଷୟରେ ସ୍ଥାନୀୟ ବିଡିଓଙ୍କୁ ପଚାରି ବୁଝିବାରୁ ସେ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରି ପିଇଓଙ୍କ ଉପରେ ଉଚିତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେବେ ବୋଲି ଫୋନରେ ମତ ଦେଇଥିଲେ |

Comments are closed.