ଜାତୀୟ ପ୍ରେସ ଦିବସ ପାଳିତ

ବରଗଡ (ଚିତ୍ତରଞ୍ଜନ ସାହୁ): ବରଗଡ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ସମ୍ବିଳନୀ କକ୍ଷ ଠାରେ ଜାତୀୟ ପ୍ରେସ ଦିବସ ପାଳିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବରେ ବରଗଡ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଇନ୍ଦ୍ରମଣି ତ୍ରିପାଠୀ,ସମ୍ମାନିତ ଅତିଥି ଭାବରେ ଉପ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ତପିରାମ ମାଝୀ, ମୁଖ୍ୟବକ୍ତା ଭାବରେ ବରଗଡ ମହିଳା ମହାବିଦ୍ୟାଳୟ ପୂର୍ବତନ ଅଧକ୍ଷ ରବୀନ୍ଦ୍ର କୁମାର ଗଡ଼ତିଆ ଯୋଗଦାନ କରି ସାମ୍ବାଦିକତାର ନୈତିକତା ପ୍ରତି ଡିଜିଟାଲ ଯୁଗର ଆହ୍ୱାନ ଉପରେ ପୁଙ୍ଖାନୁ ପୁଙ୍ଖ ଆଲୋଚନା ହୋଇଥିଲା।ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ବାଦିକ ସୁରେନ୍ଦ୍ର କୁମାର ହୋତା ଆଜିର ସାମ୍ବାଦିକ ମାନଙ୍କ ଅସୁବିଧା ସୁବିଧା ଉପରେ ଓ ଇଲକ୍ଟ୍ରୋନିକ ମିଡ଼ିଆ,ୱେବ ମିଡ଼ିଆ ଆଜିର ଦିନରେ ଏତେ ଏଡଭାନ୍ସ ହୋଇଗଲାଣି ଯାହାକି କୌଣସି ଖବର ହେବା ସଙ୍ଗେ ତୁରନ୍ତ ସାଙ୍ଗେ ସାଙ୍ଗେ ଟିଭି କିମ୍ବା ୱେବ ରେ ପ୍ରଚାର ହେଇଯାଉଛି ଯାହାକି ପ୍ରିଣ୍ଟ ମିଡ଼ିଆ ଦିନକୁ ଦିନ କମିବାରେ ବସିଛି।ସାମ୍ବାଦିକ ମନେ ସବୁ ବେଳେ ନିରପେକ୍ଷ ସମ୍ବାଦ ।ପରିବେଷଣ କରିବେ କଥା ଓ ସମସ୍ତ ତଥ୍ୟ ସଂଗ୍ରହ କରି ସମ୍ପୂର୍ଣ ଖବର ପ୍ରକାଶ କଲେ ଲୋକଲୋଚନ କୁ ଆସିପାରିବ ବୋଲି ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ।ସଭସେସରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଧନ୍ୟବାଦ ଅର୍ପର୍ଣ କରିଥିଲେ।ଏହି ଦିବସରେ ବରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲାର ସମସ୍ତ ଇଲକ୍ଟ୍ରୋନିକ ମିଡ଼ିଆ ପ୍ରିଣ୍ଟ ମିଡ଼ିଆ ର ସମସ୍ତ ସାମ୍ବାଦିକ ମାନେ ଯୋଗଦାନ କରିଥିଲେ।

Comments are closed.