Related Contents

ହେଲ୍ପରଙ୍କ ଝିଅ ଭରସାରେ ଚାଲେ ବାଇଦିପଡ଼ା ଅଙ୍ଗନବାଡି କେନ୍ଦ୍ର, କର୍ତ୍ତବ୍ୟରେ ଅବହେଳା ଅଙ୍ଗନବାଡି କର୍ମୀ

କୋଦଳା,ଗଞ୍ଜାମ(ଜଗନ କୁମାର ସେଠୀ): ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳରେ ଶିଶୁ ମାନଙ୍କୁ ସୁଷମ ଖାଦ୍ୟ ଓ ପ୍ରାକ ଶିକ୍ଷା ପ୍ରଦାନ କରିବା ପାଇଁ ସରକାର ପ୍ରତି ଅଙ୍ଗନବାଡି କେନ୍ଦ୍ରରେ ବିଭିନ୍ନ ଯୋଜନା ମାଧ୍ୟମରେ ଯୋଗାଇଥାନ୍ତି l ତେବେ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ବେଗୁନିଆପଡା ବ୍ଲକ କାଳିମେଘି ପଞ୍ଚାୟତର ବାଇଦିପଡ଼ା ଅଙ୍ଗନବାଡି କେନ୍ଦ୍ରରେ ଏହାର ବ୍ୟତିକ୍ରମ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି l

ଏଠାରେ ଅଙ୍ଗନବାଡି କର୍ମୀ ସନ୍ତୋଷି ଦାସ ସପ୍ତାହକୁ ମାତ୍ର ଦୁଇ ଦିନ ଉପସ୍ଥିତ ହୁଅନ୍ତି l ସବୁଠାରୁ ବିସ୍ମୟ ଜନକ କଥା ଏଠାରେ ହେଲ୍ପରଙ୍କ ଝିଅ ଅଙ୍ଗନବାଡି କେନ୍ଦ୍ର ଚଳାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଅଙ୍ଗନବାଡି କେନ୍ଦ୍ର ଦ୍ୱାରା ପିଲାଙ୍କ ପାଇଁ ସରକାରଙ୍କ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ଜନହିତକାରୀ ଯୋଜନା ଅଙ୍ଗନବାଡି କର୍ମୀଙ୍କ ଭରସାରେ ରହୁଥିବା ବେଳେ ଏଠାରେ ଏହିଭଳି ବ୍ୟବସ୍ଥାହୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି l ତୁରନ୍ତ ଏଥିପ୍ରତି ଉପରିସ୍ତ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ନଜର ରଖି ଦୃଢ଼ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେବାକୁ ଜନ ସାଧାରଣ ତୀବ୍ର ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି l

Comments are closed.