ଅତାବିରା ରେ ନୂଆଖାଇ ଭେଟଘାଟ ଓ ବିଜୁ ମହିଳା ସମାବେଶ

ଅତାବିରା (ବଳରାମ ବାଗ): ବିଜେଡ଼ି ଦଳ ପକ୍ଷରୁ ଅତାବିରା ନିର୍ବାଚନ ମଣ୍ଡଳୀ ବୁଗ୍ ବୁଗା ଗ୍ରାମପଂଚାୟତ ପତ୍ରାପାଲି ଖେଳ ପଡ଼ିଆରେ ନୂଆଁଖାଇ ଭେଟଘାଟର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି ।

ନୂଆଁଖାଇ ଢଙ୍ଗରେ ପ୍ରଥମେ ମା ସମଲେଶ୍ବରୀଙ୍କୁ ପୁଜାର୍ଚନା କରାଯାଇଥିଲା , ପରେ ମହିଳା ସମାବେଶର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା | ଉକ୍ତ ସଭାରେ ସମ୍ମାନୀୟ ଅତିଥି ରାଜ୍ୟ ସଭା ସାଂସଦ ସୋମ୍ୟରଂଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ, ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ ମଲ୍ଲିକ, ମନ୍ତ୍ରୀ ସ୍ନେହାଂଗିନି ଛୁରୀଆ ସଭାର ସଭାପତିତ୍ୱ କରିଥିବା ବେଳେ, ବରଗଡ଼ ସାଂସଦ ପ୍ରଭାସ ସିଂ, ବରଗଡ଼ ବିଧାୟକ ଦେବେଶ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ, ବିଜେପୁର ବିଧାୟିକା ରିତା ସାହୁ ମଞ୍ଚରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ଏହା ଏକ ମହିଳା ସମାବେଶ କୁହାଯାଇ ପାରେ ଯାହାକି ହଜାର ହଜାର ସଂଖ୍ୟାରେ ମହିଳାମାନେ ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଯାହାକି ବିଜେପି, କଂଗ୍ରେସର ବହୁ ପୁରୁଣାକର୍ମୀ ବିଜେଡ଼ିରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ । ପରେ ମନୋରଞ୍ଜନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା |

Comments are closed.